چند روز پیش گروه های اصولگرا ، تبلیغات زودهنگامشون رو برای انتخابات شورای شهر سال آینده شروع کردند و با اسم "جبهه مردمی نیروهای انقلاب" اعلام موجودیت کردند! (اینجا)

همین اسفند سال قبل، مردم به همه ی اینا یه "نه" ی خیلی گنده گفتند و از صدر تا ذیلشون رو حذف کردند. حالا باز دوباره همون افراد با یک اسم و پرچم دیگه اومدند!! و این بار واژه ی "مردمی" هم بهش اضافه کردند! یعنی ملت واقعا منتظر بودند که شما اعلام موجودیت کنید براشون! و جالبه که میگن حداد عادل و بذرپاش(نماینده های حذف شده ی مجلس) جزو حامیان اینها هستند! از رو، هم، نمیرن! 

جالب اینجاست که الان که نزدیک 5 ماه تا انتخابات مونده، اخبار 20:30 صدا و سیما، خبر اعلام موجودیت این گروه به همراه تصاویرشون رو پخش کرد و در واقع رسما تبلیغشون رو کرد. این گروه که همه ی چهره هاش مثل چمران و نوباوه و مرندی و مرضیه دستجردی و حاجی بابایی و ... برای همه شناخته شده و از چهره های مطرح اصولگرا هستند، از الان شروع به چاپ پوستر و تاسیس ستاد انتخاباتی در نقاط مختلف ایران می کنند و بیشترین پول و هزینه رو از بیت المال خرج می کنند، ولی هیچ کدوم رای نمیارن!

اما اصلاح طلب ها تا موقع تبلیغات، هنوز نمی دونن که کدوم یک از افرادشون قراره تایید صلاحیت بشه، کدوم قراره رد بشه! بنابراین وقت تبلیغات و معرفی افرادش به مردم رو نداره و از طرفی کسایی که توی لیستش قرار میگیرن چهره ی معروفی نیستند. فقط سید محمد خاتمی یک پیغام ویدئویی توی اینترنت میده و میگه: به این لیست رای بدید! 

یعنی همه ی آدمهای گنده ی طرف مقابل رو میشوره می بره!! 

منبع : .:: تیکه کلام ::.اینا خجالت نمی کشن؟
برچسب ها : کدوم ,چهره ,موجودیت ,اعلام ,گروه ,اعلام موجودیت دانلود زيرنويس فارسي