دوباره برنامه ی خندوانه شروع شده. این بار خیلی افتضاح تر از سه فصل قبل! یعنی من نمی دونم این رامبد جوان، بلد نیست یه ایده ی جدید بده؟ بلد نیست یه تنوعی توی آهنگهاش، آدمهاش، رفتار و حرکات خودش و تم برنامه ش بده؟

اصلا کی گفته که فصل 4 خندوانه رو درست کنن؟ بازم به خاطر پول؟! واقعا فصل اولش که اومد، خیلی هیجان داشت، یک ساختار شکنی در فضای صدا و سیمای بسته ی ما محسوب میشد. آهنگ ها و حرکات رامبد جوان، طبیعی تر جلوه می کرد. فضای برنامه انقدر شلوغ پلوغ و درهم برهم نبود. ورود کاراکتر "نیما" و بعد "جناب خان" هم برای بار اولش جالب بود. اما بعدش دیگه حرکات هر دوشون تکراری و خسته کننده شد.

جالب اینکه رامبد جوان، از یه عروسک ساده هم دنبال پول درآوردن بود و از همون فصل قبل، از اینکه فروشگاه هایی میخواستند عروسک جناب خان رو بفروشن، شکایت کرد تا تمام پول فروش این عروسک هم فقط به جیب خودش بره. اخیرا هم که با تهیه کننده ی جناب خان، سر مسائل مالی به مشکل برخوردند و دیگه جناب خان الحمد لله حضور نداره!

اصلا شهوت پول و گند مال پرستی این برنامه، حال آدم رو به هم میزنه. از بس که از اسپانسرهای مختلف مثل ایرانسل تبلیغات گرفتند و رامبد جوان هم مدام تبلیغ میکنه. حتی استودیوی برنامه رو هم تبدیل به یک راهروی کوچیک کردند که لابد از هزینه ی کمتر جلوگیری بشه!! فقط اومده یه 500 میلیون دیگه رو به رگ بزنه!

اون وقت توی صفحه ی فیس بوکش، یک جا گفته بود که هر کامنتی بدید من می خونم و من هم شروع کرده بودم دلسوزانه نظراتم رو راجع به برنامش گفتم. واقعا ما ملت چقدر ساده ایم که فکر می کنیم اینا دلشون برای ما سوخته. اون مهران مدیریش هم بدتر از اینه، با اون برنامه ی دورهمی و تئاترهای اعصاب خردی و گفتگوهای کلیشه ای.

منبع : .:: تیکه کلام ::.باز هم خندوانه ی تکراری و پولی
برچسب ها : برنامه ,رامبد ,جناب ,عروسک ,جوان، ,خندوانه ,رامبد جوان، دانلود زيرنويس فارسي